пʼятниця, 10 січня 2014 р.

5 найкращих антивірусів для Android

Згідно з результатами дослідження, проведеного спільно B2B International і « Лабораторією Касперського», російські користувачі мобільних пристроїв демонструють свідомість і відповідальність. Саме російські мобільні користувачі частіше інших встановлюють на свої гаджети антивірусне ПЗ. Розглянемо п'ять найбільш відомих і популярних антивірусів для Google Android.


Додаток Norton Antivirus від відомої компанії Symantec поширюється в магазині аплетів Google Play абсолютно безкоштовно. Антивірус пропонує захист користувача при роботі в веб, захист від встановлюваних додатків, якщо вони містять шкідливий код, функції блокування небажаних дзвінків та вхідних повідомлень, а також «протиугінну» систему, яка завжди актуальна для смартфонів.Система Comodo Mobile Security для Android пропонує користувачам постійний захист в режимі реального часу, ретельне сканування пам'яті пристрою за вимогою, перевірку Health Check з швидкою ідентифікацією вірусів, додаток навіть повідомляє користувачів про потенційно небезпечних налаштуваннях гаджета. Плюс чорні і білі списки на випадок досаждають користувачеві контактів. Антивірус Comodo для Android теж безкоштовний.


Є мобільний антивірус і у словацької компанії ESET, її продукт теж доступний в Google Play безкоштовно. Крім стандартних антивірусних функцій, додаток пропонує відстеження поведінки запущених додатків, а також розширені функції безпеки при втраті смартфона: віддалене управління критичними особистими даними, віддалене блокування смартфона, а також відстеження його місця розташування за допомогою GPS.


Безкоштовний мобільний антивірус Kaspersky Mobile Security, як і конкуруючі рішення, поширюється в Google Play на безкоштовній основі. Додаток бореться з вірусами, видаляє вміст пам'яті телефону у разі його втрати, блокує дані, пов'язані з яким-небудь особливо особистим контактом, а також пропонує роботу з чорними списками контактів.


І, нарешті, найбільш популярним у Росії є , знову ж таки, безкоштовний мобільний Dr. Web. Він пропонує розширені можливості боротьби з вірусами. Швидке або повне сканування файлової системи, аналіз роботи пристрою в режимі реального часу, перенесення підозрілих об'єктів на карантин, і споживає мінімум системних ресурсів, які потрібні для роботи. Більше того, і оновлення антивірусних баз передбачає мінімальне споживання трафіку.

Немає коментарів:

Дописати коментар