середа, 19 лютого 2014 р.

6 кращих мессенджерів


Серед безлічі додатків для твого смартфона особливе місце займають месенджери. Зараз у магазинах додатків кожен день з'являються тисячі аппов, провідну категорію Соціальні мережі заповнюють всі нові месенджери. У цій статті ти знайдеш найзручніші програми, за допомогою яких ти завжди і скрізь будеш залишатися на зв'язку.


WhatsApp Messenger

Близько 350 мільйонів активних користувачів
WhatsApp Messenger - зручне крос-платформенне додаток для смартфонів (iPhone, BlackBerry, Android, Windows Phone), за допомогою якого можна обмінюватися повідомленнями і не платити за SMS. Крім обміну повідомленнями, ти можеш створювати групи з друзями, обмінюватися відео, фото і аудіо і відеофайлами. Додаток відправляє push-повідомлення як тільки тебе приходить повідомлення.
Додаток безкоштовно для всіх платформ перший рік, далі необхідно платити.
Сайт: http://www.whatsapp.com/
Viber

Більше 200 мільйонів користувачів
Viber - додаток для миттєвого обміну повідомленнями і голосовими дзвінками . Велика перевага Viber в тому , що воно є кросплатформним ( Android , BlackBerry , Bada , iOS , Windows Phone ) . Крім того нещодавно програма вийшла для Windows і OS X. Обмінюватися безкоштовно текстовими повідомленнями , дзвінками і відправляти один одному фотографії , відеособщенія можливо за допомогою Wi -Fi або 3G. Viber автоматично Сінхронізуется зі списком контактів у телефоні , визначаючи , у кого ще з твоїх контактів встановлено додаток .
Додаток безкоштовно для всіх платформ.
Сайт: http://www.viber.com/


Skype

Більше 300 мільйонів користувачів
Додаток, куплене Microsoft, і що стало вже стандартом у швидкій листуванні і дзвінках, дозволяє обмінюватися миттєвими повідомленнями, дзвонити і зустрічатися у відеочаті. Якщо внести гроші, то з'являється можливість відправляти SMS-повідомлення або дзвонити на стаціонарні телефони за низькими тарифами. Skype працює з використанням як Wi-Fi, так і за наявності 3G.
Додаток абсолютно безкоштовне і працює на всіх платформах, а також на ПК і навіть телевізорах.
Сайт: http://www.skype.com/


Telegram

Аудиторія кілька мільйонів
Telegram Messenger - сервіс з обміну миттєвими повідомленнями від творця ВКонтакте Павла Дурова. Додаток мало чим відрізняється від головного конкурента WhatsApp. За допомогою Telegram ти можеш відправляти повідомлення, фотографії, зображення, відеозаписи, а також поточну геопозіцію. У додатку присутня докладна налаштування повідомлень і звукових сповіщень. Є вибір з 18 шпалер для вікна бесіди, а також ти можеш завантажити свої власні фото. Головні переваги - відкритість протоколів, шифрування всього і вся.
Сайт: http://telegram.org/


Hangouts

Більше 100 мільйонів користувачів
Раніше відомий як Google Talk , сервіс обміну текстовими повідомленнями і відеовикликами від компанії Google. Месенджер на сьогодні доступний для Android , iOS і Windows. Сервіс тісно інтегрований з поштовою службою Gmail і ідентифікує користувачів по аккаунту " гуглопочти ".
За допомогою Hangouts власники різних мобільних пристроїв можуть надсилати один одному повідомлення , незалежно від того на якій програмній платформі функціонують їх смартфони. При цьому власники смартфонів на базі Android отримують максимум зручностей , зважаючи тісної інтеграції месенджера в інші сервіси компанії Google - наприклад , Google+ , Maps , Google Drive , YouTube. Як і всі інші сервіси та мобільні додатки компанії , Hangouts не вимагає плати за використання або установку. Все, що необхідно користувачу - це доступ в Інтернет.
Сайт: http://www.google.com/+/learnmore/hangouts/


Line

Близько 300 мільйонів користувачів
Ще один популярний мессенджер з сотнями мільйонами користувачів (правда, найбільш популярний він в Азії). Функції його вторять всім іншим розглянутим програмам (iOS / Android / BB / PC - відправлення повідомлень, дзвінки), а головною конкурентною перевагою є так звані "стікери" »- забавні картинки, які можна вставляти у свої повідомлення. Вони, правда, продаються за гроші, що, зокрема, і дозволяє компанії заробляти гігантські гроші - понад 200 мільйонів доларів за квартал.
Сайт: http://line.naver.jp/ru/

Немає коментарів:

Дописати коментар