понеділок, 7 квітня 2014 р.

Веб-сервіси для монтажу відео

Розвиток Інтернет-технологій і Веб 2.0, удосконалення каналів зв'язку, збільшення  частки відеоконтенту сприяли розвитку сервісів для  "відеомонтажу онлайн". Їх плюс у тому, що вони позбавляють користувача від необхідності щось скачувати, вивчати, опановувати премудрості монтажу. Достатньо лише завантажити відео на сервер і зробити кілька кліків, наклавши ефекти, титри, підрізавши відео і т.д.

Безкоштовні веб-сервіси з редагування відео

YouTube Відеоредактор

У YouTube яможна додавати ефекти і графіку, текст і звук, накладення та переходи на ваше відео безпосередньо в браузері. Відеоредактор можна відкрити, перейшовши до Облікового запису і серед посилань знайти Відеоредактор.Після натсикання на це посилання відкриється вікно редактора, в якому вам слід обрати одне із завантажених вами відео на ваш youtube-акаунт і відредагувати його. Підписи та субтитри, зміна звуку, додавання анотації здійснюється через панель інструментів над відео.
CellseaCellsea - це безкоштовний редактор онлайн-відео. Дозволяє додавати ефекти, змінювати розмір, додавати звук або просто конвертувати відео в інший формат, наприклад, 3G-для мобільного використання, MP4 для IPod або PSP і т.д..

One True MediaOne True Media дозволяє змішувати фото і відео з ефектами, додавати переходи та текст, робити конвертацію, обирати музичний супровід, завантажувати чи опубліковувати відео онлайн. Є хороші спецефекти переходів, традиційні текстові рамки. Можна записати відредаговане відео на DVD з сайту (диск висилається поштою, платно). Можна додати фото з інших сервісів, таких як Facebook, Flickr, Photobucket і стфорювати яскраві слайд-шоу. Щось на зразок такого.

Проте хочу попередити: для того, щоб ваші відео безкоштовно можна було розміщувати онлайн, вони мають бути не більше 30 сек.

Stash SpaceStash Space після реєстрації у сервісі дозволяє завантажувати, зберігати і редагувати відео в Інтернеті. Можна також завантажувати відео прямо з відеокамери.

KalturaРозкадровка відео, мікшування аудіодоріжки, додавання картинок, різноманітні спецефекти і переходи, в загальному стандартний набір функцій. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Можна скористатися безкоштовною версією, яка надає 10 Гб безкоштовного хостингу і потокового відео. Для чого треба зареєструватись.

JayCut 
JayCut онлайн програмне забезпечення для редагування відео. Пропонує необмежене Інтернет-сховище для ваших файлів відео. Можливості редагування досить складні, підтримує кілька відео-треків, відео-ефекти і музику. Має російський інтерфейс. У пробній версії відео не зберігаються. Для вільного користування сервісом треба зареєструватися і приєднатися до онлайн співдружності JayCut.

Pixorial Pixorial дозволяє завантажувати ваші відеокліпи для онлайн-редагування, а потім передає відредаговані кадри на DVD. Послуга завантаження та редагування надається безкоштовно, до 10 Гб, а DVD-диски починаються від $ 9,99.

Відео-редактори, що можуть бути вбудованими у ваш сайт

Adobe Premiere Express 

Adobe Premiere Express є урізаною версією Adobe Premiere, розробленою спеціально для онлайн редагування відео. Цей відеоредактор додається замовнику на сайт і як онлайн сервіс не використовується.Movie Masher дозволяє міксувати кліпи, додавати ефекти, переходи, титри і музику, використовуючи інтуїтивно зрозумілий редактор. Загалом, достатній для такого роду сервісу, набір функцій. проте скористатися ним може не кожен. Для цього треба зареєструватися на Amazon's EC2 , що вимагає ввести дані кредитної картки.
Movie Masher за допомогою використовуваних аплетів Adobe Flash ™ може бути вбудований у ваш сайт.

Немає коментарів:

Дописати коментар