понеділок, 28 квітня 2014 р.

Що таке промо-сайт?

Промо- сайт - представляє собою інтернет ресурс , який створений спеціально для просування певного товару , послуги чи торгової марки. Як правило , дизайнери таких сайтів роблять їх яскравими мультимедійними , запам'ятовуються , з використанням різних флеш - технологій, презентацій, демо- роликів, тривимірного моделювання та ін. Вони допомагають показати всі достоїнства пропонованого товару або послуги і спонукають користувача сайту до здійснення покупки.

Метою промо -сайту є збільшення продажів і залучення нових клієнтів або партнерів. Такі сайти ефективні при їх використанні в поєднанні зі звичайною рекламою в ЗМІ (ТБ, радіо , преса). Промо- сайт повинен відображати суть створеного проекту , фірмовий стиль компанії , барвисто і доступно донести інформацію до цільової аудиторії. Промо- сайти оптимізують для пошукових систем , що допомагає збільшити їх популярність в мережі Інтернет і тим самим , популярність Вашого проекту. В основному промо- сайти створюють як доповнення до корпоративних сайтів або інтернет магазинах. Останні надають загальну інформацію про компанію, її послуги або товари , а промо- сайти виділяють із загальної товарної лінії новинки , знижки , акції і т.д.

У більшості випадків , промо- сайти складаються з декількох сторінок і містять мінімальну кількість текстового контенту і максимальне мультимедійного . В основному акцент ставиться не на обсяг , а на форму подачі , інтерактивність і актуальність. Так як , згідно однієї народної мудрості - краще один раз побачити , ніж сто разів почути.

Немає коментарів:

Дописати коментар