вівторок, 27 травня 2014 р.

«Лабораторія Касперського» створила сайт зі статистикою загроз в Інтернеті

«Лабораторія Касперського» запустила портал , який в режимі реального часу надає статистичні дані з усього світу про динаміку загроз в Інтернеті.
Власна інформація « Лабораторії Касперського» про нові загрози в Мережі обробляється групою антивірусних аналітиків, що працюють в офісах компанії в різних країнах світу. Сайт оновлюється щосекунди.
На порталі виводяться дані про рейтинги онлайн -загроз , що набули широкого поширення в Інтернеті , списки найбільш часто атакованих в цьому місяці країн , і кількість різного шкідливого програмного забезпечення , виявленого протягом дня.
Таким чином , компанія не тільки веде безперервне сканування web -простору на наявність нового шкідливого програмного забезпечення , а й ділиться своїми спостереженнями з усіма зацікавленими користувачами.
Крім цього на сайті наведена статистична інформація про загальну кількість Інтернет- користувачів у світі , в тому числі , про нові .
Дані з ресурсу дозволяють дізнатися , скільки електронних листів по всій планеті було відправлено за рік , скільки блог -постів або записів у Twitter було написано за сьогоднішній день , скільки мобільних телефонів було продано , скільки сайтів зламано та інше.
Раніше антивірусна лабораторія Kaspersky Lab запустила сервіс FriendOrFoe , розроблений спеціально для користувачів соціальної мережі Facebook.

1 коментар:

  1. завдяки цьому оголошенню я дізнався про види вірусів,

    ВідповістиВидалити