середа, 28 травня 2014 р.

Google визнаний найдорожчим брендом у світі

Бренд американської корпорації Google став найдорожчим у світі за версією однієї з найбільших аналітичних компаній Millward Brown.
Складений нею рейтинг з 100 торгових марок був опублікований у вівторок, пише "Прайм".
За даними Millward Brown, вартість бренду Google за рік зросла на 40% до 159 млрд доларів, що дозволило компанії змістити з першої позиції торішнього лідера - американську технологічну корпорацію Apple.
Вартість її торгової марки за минулий рік впала на 20% і становила 148 млрд доларів.
Третє місце в загальному рейтингу, як і минулого року, посіла компанія IBM, незважаючи на зниження порівнюваного показника на 4% до 107 млрд доларів. Колишню позицію зберіг також комп'ютерний гігант Microsoft, що розташувався на четвертому місці.
Вартість його бренду зросла на 29% і становила 90 млрд доларів. П'ятірку найдорожчих торгових марок замикає мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's - 85 млрд доларів.
З російських компаній в топ-100 потрапили Сбєрбанк і МТС, знявши 75-е і 80- е місце відповідно. Російський оператор зв'язку, вартість бренду якого зросла на 14% до 12 млрд, також зайняв дев'яте місце в списку найдорожчих торгових марок серед телекомунікаційних компаній.
Лідером в даному рейтингу стала американська корпорація AT&T. Вартість бренду Сбєрбанку за рік не змінилася і становить 12 млрд доларів.
У десятку найдорожчих нафтогазових брендів з російських компаній увійшли "Газпром" , "Лукойл"  і "Роснефть", яка потрапила в список вперше.
Вартість її торгової марки становить 5 млрд доларів. Бренд "Газпром" за рік подорожчав на 1% до 6 млрд доларів. Вартість торгівельної марки "Лукойл" знизилася на 5% до 4 млрд доларів.
Згідно зі складеним Millward Brown списком , найбільше за рік подорожчали торгові марки китайського телекомунікаційного гіганта "Тенсент" і найбільшої в світі соціальної мережі Facebook.
"Тенсент" зріс в ціні на 97% до 53 млрд доларів, Facebook - на 68% до 35 млрд доларів.
Загальна вартість усіх брендів, що увійшли до топ-100, становила 2,9 трлн доларів, що на 12% більше торішнього показника. Найзначніше за рік подорожчали торгові марки виробників одягу. Їх загальна вартість зросла на 29%.

Немає коментарів:

Дописати коментар