понеділок, 19 травня 2014 р.

Веб-сайт - це сукупність веб-станиць, розташованих в мережі Інтернет, об'єднаних під одним доменним ім'ям або IP-адресою, власником яких є приватна особа або організація. Для перегляду сторінок веб-сайтів використовують браузери, найпопулярнішими з яких є Mozilla FireFox, Opera, Google Chrome, Safari.

Кожна людина чи організація можуть мати свою «сторінку в Інтернеті», це може бути як окремий веб-сайт, так і сторінка в складі іншого сайту.
Як визначається ім'я веб -сайту?Ім'я веб- сайту визначається доменним ім'ям , яке має бути унікальним в рамках одного домена. Саме по доменному імені сайти ідентифікуються в мережі Інтернет.Наприклад , zvlad - це унікальне ім'я доменної області. Com , яке може не бути унікальним для інших доменних зон , таких . Net , . Org , . Com.ua, . Ua і т.д.Доменне ім'я купується у компанії реєстратора , як правило , це певна сума на рік. Вартість доменного імені залежить від компанії реєстратора. У деяких доменних зон є свої умови реєстрації , наприклад домен. Ua реєструється тільки для власників торгових марок (ТМ) , а домен. Org.ua або . Net.ua - безкоштовно.

Де розміщується веб- сайт ?Веб- сайт може бути розміщений як на одному сервері , так і на кількох серверах (наприклад , SoundTracki.info ) . Послуги з розміщення сайту на сервері називаються хостингом і надаються за певну плату за одиницю часу.За умовами надання хостинг часто розділяється на платний і безкоштовний. Недоліками безкоштовного хостингу є обмежене дисковий простір , невелика пропускна здатність інтернет каналу ( низька швидкість завантаження сайту) , відсутність обмежена функціональність серверних технологій (Perl , PHP , Python , ASP , Ruby , JSP , MySQL ) . Тому безкоштовний хостинг використовується в основному для аматорських сайтів. 

Немає коментарів:

Дописати коментар