понеділок, 18 травня 2015 р.

Windows 10 вийде в семи версіяхКомпанія Microsoft представила сім версій нової операційної системи Windows 10, яка буде випущена влітку. Про це корпорація повідомила в своєму офіційному блозі.

Основною версією, розрахованої на масового споживача, стане Windows 10 Home. Вона буде встановлена ​​на більшу частину настільних комп'ютерів і ноутбуків і включатиме в себе всі головні функції нової операційної системи, наприклад браузер Microsoft Edge, розпізнавання особи Windows Hello, віртуальний помічник Cortana.Модифікація Windows 10 Pro орієнтована на малий бізнес і покликана допомогти в роботі з хмарними технологіями та захистом корпоративних даних.

Версія для мобільних пристроїв Windows Phone буде перейменована в Windows 10 Mobile - під її управлінням працюватимуть телефони, планшети і ігрова приставка Xbox One. Особливістю Windows 10 Mobile стануть фірмові програми Windows і спеціальна версія Office з інтерфейсом, оптимізованим для роботи на сенсорних екранах. За допомогою опції Continuum for Phone користувач зможе виводити зображення з екрану свого телефону на комп'ютерний монітор.

Windows 10 Enterprise позиціонується для середнього та великого бізнесу і має функції з управління корпоративними ресурсами, а Windows 10 Mobile Enterprise для смартфонів і планшетів, використовуваних для ведення бізнесу. Варіант Windows 10 Education призначений для співробітників навчальних закладів, викладачів і самих учнів. Версія Windows 10 IoT Core націлена на роботу з такими різними пристроями, як банкомати, платіжні термінали, промислові роботи і апарати, що входять в концепцію "інтернет речей".

Нагадаємо, операційна система Windows 10 була представлена ​​у вересні 2014 року. На комп'ютери з Windows 7 і Windows 8 нову платформу можна буде встановити безкоштовно. За заявою віце-президента по операційним системам Microsoft Террі Майерсон, число пристроїв, на які буде встановлена ​​Windows 10, перевищить один мільярд до 2018 фінансовому році.

4 коментарі:

  1. Дуже цікава та корисна інформація для користувачів Windows.

    ВідповістиВидалити
  2. Багато нового й водночас приємно незрозумілого! Зацікавило "Розпізнавання обличчя"!

    ВідповістиВидалити
  3. Сподіваюся, що згодом зможемо оцінити всі переваги цієї ОС.

    ВідповістиВидалити