субота, 16 січня 2016 р.

Забавні мобільні додатки, про які ви не знали

Магазини інтернет-додатків крім стандартних продуктів (урахування бюджету, навігаційних сервісів, ігор, замовлення таксі і їжі, та ін.) Рясніють сотнями незвичайних програм. За статистикою на кінець минулого року для Android налічувалося більше 1, 8 млн., А для iOS - 1500000. Додатків.
Призначення деяких з них може викликати посмішку або здивування, інші ж цілком можуть вирішити повсякденні або "ексклюзивні" проблеми.1. Fake Conversation
Часом трапляються ситуації, коли вкрай потрібен телефонний дзвінок, який дозволив би відволіктися від нав'язливого співрозмовника, не порушуючи норми пристойності. Вирішить цю проблему можна за допомогою Fake Conversation. Додаток не просто імітують дзвінок, але і дає вам підказки в розмові для надання йому переконливості - потрібно просто повторювати репліки за невидимим суфлером.

Колекція дзвінків додатки допоможе вам створити репутацію лікаря, музиканта, спортсмена, або ж просто відвадити незнайомця.

Також в арсеналі Fake Conversation є підроблені повідомлення автовідповідача.

Ціна: безкоштовно
Платформа: Android, iOS

2. Talk to your pet: Dog 2
Додаток дозволить здійснити давню мрію багатьох любителів тварин -поболтать зі своїм вихованцем. За допомогою цієї програми, смартфон переведе ваші слова в собачий гавкіт, і навпаки, гавкіт в людську мову (на англійську мову).

Протестували Talk to your pet стверджують, що реакція тварини на "гавкіт" господаря може самою різною - від лизання на "Я тебе люблю" до агресії. Втім, спробувати варто.

Ціна: безкоштовно
Платформа: Android, iOS

3. Lifecake
Не можете пригадати, коли у вашої дитини прорізався перший зуб, або, коли він зробив свій перший крок? Ця програма - для вас. За допомогою Lifecake можна створити цілий серіал про дорослішання дитини і поділитися ним з родичами.

Для тих, хто не боїться пристріту - відеоблог дитини на Lifecake можна викласти і в інтернеті.

Ціна: безкоштовно
Платформа: Android, iOS

4. Instant Heart Rate
У вас є проблеми з серцем, але набридло по-дідівськи прикладати пальці до зап'ястя і підраховувати пульс? Смартфон все зробить сам.

Досить встановити додаток Instant Heart Rate і прикласти палець до камери і ліхтарику. Ваш палець буде просвічений (щоб було видно судини), а додаток відрахує хвилину, і видасть точну частоту пульсу.

Після реєстрації додатки результати можна зберігати в журналі, періодично порівнюючи їх.

Ціна: безкоштовно
Платформа: Android, iOS

5. Uhp Alarm
Існує безліч додатків-будильників, але жодне не змусить вас прокинутися так швидко, як Uhp Alarm.

Щоб активувати будильник, додаток потрібно пов'язати з одним з акаунтів в соцмережах і написати туди яке-небудь компрометує повідомлення. Потім слід віднести телефон на кухню або у ванну. Додаток запам'ятає маршрут, і будильник відключиться тільки тоді, коли ви пронесете смартфон назад в спальню.

А інакше - ваше повідомлення в соцмережі буде опубліковане.

Ціна: безкоштовно
Платформа: iOS

6. Shazam
Ця пропозиція - для меломанів. Якщо в транспорті, на вулиці або в кафе вам сподобалася пісня, ви можете просто записати її фрагмент на свій смартфон і потім пропустити через Shazam.

Алгоритм його роботи побудований таким чином, що звуки, записані з будь-яких джерел, ідентифікуються, а потім додаток видає посилання на трек в YouTube, якщо він там є. Також Shazam може знайти текст пісні і назва альбому.

Ціна: безкоштовно
Платформа: Android

7. BreathalEyes
BreathalEyes не відключати можливість дзвонити або писати певному колу абонентів, якщо рівень алкоголю в крові зашкалює, як це роблять, наприклад, Drunk Lock або Drunk Dial NO!

Ця програма допоможе просто виміряти ступінь сп'яніння.

Програма аналізує стан "піддослідного" по рухах зіниці - для цього потрібно 10 секунд, не моргаючи і не рухаючись дивитися в камеру власного смартфона.

Платформа: iOS
Ціна: $ 1,99      

Немає коментарів:

Дописати коментар