понеділок, 18 січня 2016 р.

Windows 8 відійде в історію - Microsoft припиняє підтримку ОС

12 січня 2016, Windows 8 стане історією, оскільки саме в цей день, згідно з офіційною інформацією, Microsoft повністю припинить підтримку даної операційної системи, всього лише через три з невеликим роки після її випуску.
Що ж стосується користувачів Windows 8.1, то вони можуть спати спокійно - дію програми розширеної підтримки для їх ОС закінчиться тільки 10 січня 2023.Windows 8, фінальний реліз якої відбувся восени 2012 року, виявилася не найуспішнішим експериментом Microsoft. Плитковий стартовий екран (Metro UI), «заточений» під сенсорне управління, відмова від звичного меню «Пуск», запускаються тільки в розгорнутому на повний екран вигляді Metro-програми - це і багато іншого стало причиною величезної кількості нарікань з боку користувачів попередніх операційних систем редмондской корпорації і, як наслідок, посередніх продажів.
За даними сервісу Steam на грудень 2015 року, частка Windows 8 серед програмних платформ для ПК становила всього 2,76%.

Щоб врятувати ситуацію, вже через рік після виходу «вісімки» було випущено велике оновлення, яке отримало власний порядковий номер - Windows 8.1, але при цьому було безкоштовним для користувачів Windows 8. Використовуючи індекс 8.1, Microsoft, очевидно, хотіла дистанціюватися від невдачі Windows 8 , ніби натякаючи громадськості на те, що її нове дітище - це не який-небудь плановий сервіс-пак, а практично нова ОС.      

Немає коментарів:

Дописати коментар