вівторок, 9 лютого 2016 р.

Як захистити флешку від вірусів просто і ефективно?


Є простий дійсний спосіб захистити свою флешку від багатьох вірусів, а то як би ми не застерігали, а іноді доводиться її використовувати ну чужому комп’ютері, найчастіше з вірусами. Це не панацея від усіх вірусів, але від великої кількості допоможе, і делов то три кроки.


Ідея способу проста. Більшість вірусів створюють в корені флешки файл автозапуску autorun.inf  і прописують в ньому шлях до вірусу, який ховають в приховану папку. [rekl1] Але якщо створити файл або папку з таким же ім’ям як autorun.inf, то Windows не дозволить створити ще одну таку ж файл або папку. Але біда в тому, що віруси видаляють такий файл або папку і записують свій с шляхом до самого вірусу. Нам би створити такий файл або папку, яку не можна видалити (перезаписати). Якщо скористатися зміною атрибутів, то це не дає ефекту. Створити потрібний файл нам не вийти, а ось потрібну папку – так !!!
Створюємо папку autorun.inf
1. Вставте флешку в комп’ютер, який не заражений вірусами.
2.Запускаем командний рядок – «Пуск» – «Виконати». Тут наберіть CMD і натисніть Enter. Відкриється вікно введення командних рядків.
3. Припустимо, наша флешка визначилася як диск G. Тоді, в командному рядку набираємо G: і натискаєте Enter. Після цього, спочатку рядки у вас має бути G:>
4. Потім набираємо
MD AUTORUN.INF натискаємо Enter
CD AUTORUN.INF натискаємо Enter
MD FAQ. натискаємо Enter.
5. Ось і все – у нас на флешці створена папка з ім’ям autorun.inf, в якій є папка MD FAQ. І їх неможливо видалити.

Аналогічно я рекомендую також створити папку RECYCLED – так іменується корзина і дуже часто віруси теж створюють таку папочку, причому завжди приховану.

1 коментар: