понеділок, 11 липня 2016 р.

«Яндекс.Перекладач» навчився розпізнавати текст на зображеннях

Веб-версія сервісу «Яндекс.Перекладач» тепер може аналізувати і розпізнавати текст на різних зображеннях: фотографіях, малюнках, графіках, відсканованих документах тощо.
"«Яндекс.Перекладач» навчився розпізнавати текст на зображеннях"
Перекладач розпізнає текст на зображенні за допомогою машинного інтелекту. Сервіс добре справляється навіть в непростих випадках, наприклад, якщо текст зображений під кутом або розтягнутий. Тому, щоб розпізнати друковану статтю або інструкцію, необов’язково шукати сканер або намагатися зробити ідеально рівну фотографію сторінки.
Відзначається, що сервіс вміє переводити як цілі абзаци або рядки, так і окремі слова із зображення. Для того, щоб скористатися новою функцією, досить через веб-інтерфейс завантажити зображення в форматі jpeg, png, bmp або gif.
"«Яндекс.Перекладач»"
В даний час функція розпізнавання тексту на зображеннях працює для 12 мов: англійської, іспанської, італійської, китайської, німецької, польської, португальської, російської, турецької, української, французької та чеської. При цьому переводити можна на будь-яку з 74 мов, якими володіє служба Яндекса.
Відзначимо, що раніше переклад тексту із зображень був реалізований в додатку «Яндекс.Перекладач» для операційних систем Android і iOS, а також в мобільній веб-версії сервісу.

1 коментар: