вівторок, 5 липня 2016 р.

Microsoft нагадала користувачам про останній шанс безкоштовно оновитися до Windows 10

1

Microsoft дотримається обіцянки, зробивши оновлення до операційної системи Windows 10 платним, починаючи з 30 липня. За місяць до закінчення терміну компанія вирішила ще раз нагадати користувачам про це і вибрала для цього максимально помітний спосіб.
Користувачі операційних систем Windows 7, 8 і 8.1 на цьому тижні могли спостерігати у себе на екранах банер з попередженням про закінчення терміну безкоштовного переходу на Windows 10. Якщо натиснути на кнопку «Нагадати пізніше», оголошення з’явиться на моніторі знову через 3 дня.
З 30 липня перехід на повну редакцію Windows 10 Home буде коштувати 199 доларів. Інший спосіб отримати «десятку» — купити новий комп’ютер, ноутбук або інший пристрій з передвстановленою Windows 10.
Раніше Microsoft дала прогноз, що протягом 2-3 років на Windows 10 буде працювати близько мільярда пристроїв, включаючи персональні комп’ютери, смартфони, планшети, ноутбуки та ігрові консолі. І схоже, що поки розробник рухається вірним темпом. Попередивши про швидке закінчення періоду безкоштовного апдейта, компанія повідомила, що Windows 10 вже встановлена на 350 мільйонах комп’ютерів.
2
Windows 10, яка вийшла 29 липня минулого року, стала першою версією Microsoft, що розповсюджується абсолютно безкоштовно. Тут компанія пішла по шляху Apple, яка вже давно не бере грошей з користувачів і оновлює OS X на регулярній основі.
Для безкоштовного апдейта до «десятки», однак, повинні бути дотримані дві умови. По-перше, повністю активовану Windows 10 можуть встановити тільки володарі легальних копій Windows 7 і 8 / 8.1 — ті, хто купив ліцензійний продукт в магазині або отримав його у вигляді встановленого ПЗ на комп’ютері, ноутбуці або планшеті. По-друге, безкоштовно оновитися можна протягом 12 місяців після релізу Windows 10, тобто до 29 липня 2016- го включно.
Microsoft активно шукає способи простимулювати користувачів оновитися до «десятки», адже, що цікаво, її головними конкурентами на даний момент є старі версії. Windows володіє 90% ринку OC, і 50% з них припадає на Windows 7.

Немає коментарів:

Дописати коментар