середа, 29 червня 2016 р.

Windows 10 б'є рекорди популярності

Windows 10 бьет рекорды популярности

Фінальна версія Windows 10 вийшла 29 липня, після чого власники ліцензійних Windows 7 і Windows 8.1, зарезервованих свою копію ОС, почали отримувати безкоштовні оновлення. Через одинадцять місяців після виходу ОС кількість установок Windows 10 досягло 350 млн.


У Microsoft заявляють, що операційна система проявила себе дуже успішно, ставши найкращою версією в історії операційної системи. У жовтні минулого року кількість установок операційної системи Windows 10 вже перевищила 120 мільйонів, в грудні Microsoft відзвітувала про 200 млн користувачів «десятки», а в березні цього року число комп'ютерів з Windows 10 досягло 270 млн. Однією з очевидних причин швидкого поширення ОС вважається можливість безкоштовно оновитися до неї з Windows 7 і 8.1. Високим виявився і рівень задоволеності користувачів ОС. У сумі користувачі провели в ній більше 135 млрд годин, стверджують в компанії.
У Microsoft відзначили, що відгуки користувачів зіграли важливу роль при створенні поновлення Anniversary Update. Відомості сторонніх виробників кажуть, що система є другою за поширеністю в світі на персональних комп'ютерах після Windows 7, наближаючись до позначки в 20%. Windows 7 лідирує з результатом близько 50%.
Microsoft продовжує переслідувати мету поширити Windows 10 на мільярд пристроїв в 2017 році. Спочатку «операційка» вийшла у версіях Home і Pro, призначених для настільних ПК, ноутбуків і планшетів, а потім стали також доступні редакції Education і Enterprise. Темпи поширення повинні будуть вирости, коли переходити на нову систему почнуть підприємства.

Немає коментарів:

Дописати коментар