неділя, 14 серпня 2016 р.

Cкільки коштує інтернет в 100 найбільших країнах світу?


Незважаючи на єдині принципи і топологію побудови мереж зв'язку, в різних країнах світу доступ до інфраструктури і сам інтернет коштує по-різному. Давайте розглянемо загальні закономірності світового ринку і принципи формування ціни на окремих ринках.


Аналітики провели докладне дослідження тарифів на провідний інтернет в 100 найбільших країнах світу за обсягом ВВП (на основі даних МВФ, ООН та Світового банку). За основу бралися ціни двох операторів-лідерів по сегменту проводового інтернету в кожній з країн. Наприклад, від Росії використовувалися ціни "Ростелекома" і "ЕР-Телеком", в Іспанії - Telefonica / Orange, а в Німеччині - T-Mobile (Deutsche Telekom) і Vodafon. Вартість переводилася з національних валют в долари США за курсом на 27 липня 2016 року.

Під уваги бралися тарифи з різною швидкістю доступу без включення додаткових опцій і послуг в категоріях 10, 20, 50, 100 Мбіт / с.

В рамках дослідження була отримана середня ціна безлімітного тарифу на швидкості доступу 10 Мбіт / с у розмірі - $ 37,5.

Лідером з дорожнечі 10 мегабітного інтернету стала Ефіопія - майже $ 198 в місяць, а ось Україна виявилася найдешевшою - $ 3,44 на місяць.
Перелік 100 найбільших країн світу за дорожнечею проводового інтернету 10 Мбіт / с:2 коментарі:

  1. Дуже дякую за таку корисну інформацію! Це справді цікаво!

    ВідповістиВидалити
  2. Я думав, що Україна буде займати 50-60 місце в рейтингу, але це виявилось не так. Дякую Вам за цікаву статтю.

    ВідповістиВидалити