четвер, 4 серпня 2016 р.

Скільки заробляють на YOUTUBE

Сколько зарабатывают на YouTube
YouTube з'явився більше 10 років тому. Важко знайти того, хто про нього не чув. Однак, мало хто знає, як можна непогано заробити, викладаючи свої відео на цьому ресурсі.


Експерти пояснили, які сфери життя зараз висвітлювати прибутковіше всього, з чого почати своє "мовлення", яка аудиторія YouTube більш перспективна, скільки заробляють початківці українські відеоблогери за тисячу переглядів відео на своєму каналі YouTube.

Відкриваючи свій YouTube канал, експерти радять проаналізувати популярні відеоблог, вивчити, який контент найбільше користується попитом. Часто це - гумор чи експерименти. Також, зараз спостерігається великий бум дитячих каналів, про що можна судити по ТОП-10 відеоблогів YouTube Україна.
"Один з ключових факторів успіху на YouTube - постійне, безперервне створення контенту тривалий час. Такий стабільності складно домогтися без серйозних інвестицій, якщо автор (команда) каналу - дилетанти в тематиці." Гарячі "напряму зараз, що дозволяють багато заробляти на YouTube - дитячий контент , геймінг, музика, DIY ", - зауважив UBR.ua маркетинг-директор Agency of Internet Rights (партнерська медіамережа для YouTube блогерів) Микола Рогінец.

Вибір тематики каналу безпосередньо впливає на розміщення реклами, як результат - визначає, скільки заробляють на YouTube ті чи інші відеоблогери.

Наприклад, плануючи ведення відеоблогу про смартфони, пам'ятайте: рекламодавець буде налаштовувати показ оголошень лише клієнтам, які цікавляться даним напрямком. Реклама демонструватиметься лише цієї аудиторії, що обмежує можливості заробітку.

"Для кращої монетизації рекомендую вести російськомовний відеоблог, так як при цьому охоплюється аудиторія країн СНД (Україна, Білорусь, Росія ...). Але є одна особливість: зараз, через кризу, ролики YouTube дозволяють заробляти набагато менше, ніж раніше (для всіх країн СНД) ", - зазначив UBR.ua провідний маркетолог City.com Олексій Тихонов.

Для України за 1 тис. Переглядів (залежно від регіону, сезонності ...) середній заробіток становить $ 0,5-1,5. Для розкрутки свого каналу YouTube, при вдалих розкладах, у початківця відеоблогера піде від півроку. Також варто подбати про тривалість відео - оптимальний хронометраж для ролика повинен бути до семи хвилин. Оновлювати канал необхідно 3-4 рази щотижня.

2 коментарі: