середа, 12 жовтня 2016 р.

Європа продовжує лідирувати за поширеністю Windows 10


Microsoft з травня зберігає мовчання щодо того, на скількох пристроях встановлена операційна система Windows 10, тому покладатися доводитися на статистику кількох сторонніх аналітичних фірм. На цей раз розглядаються дані від компанії Context, за основу яких взято відомості європейських розповсюджувачів.


Вони показують зростання Windows 10 в Європі і більший успіх у порівнянні з темпами поширення колишніх версій. Це значуще досягнення, оскільки завданням Microsoft є перевести на нову систему користувачів Windows 7, термін підтримки якої закінчується на початку 2020 року.

ComputerWeekly пише, що на Windows 10 зараз доводиться чверть продаваних підприємствам комп'ютерів і все більше компаній готові використовувати систему на постійній основі. Windows 10 в останні кілька місяців була помітно поліпшена і виросла з 16% в червні до 18% у липні та 24% у серпні.

Context очікує продовження переходу на Windows 10 в наступні кілька місяців, задавати тон будуть європейські організації. Найбільше систему люблять у Франції, де її частка дорівнює 38%, в Іспанії 28%, в Швеції 24%. Німеччина, Швейцарія і Польща також мають результат понад 20%.

4 коментарі: