вівторок, 15 листопада 2016 р.

Топ-10 стартапів, які в цьому році можуть принести мільярди


Видання Forbes за підтримки венчурної фірми TrueBridge Capital Partners склало список з 10 американських стартапів, які можуть зробити революцію в своїй сфері і вже показують гідні результати по залученню десятків мільйонів доларів інвестицій.

Отже, ось цей потенційний список щасливчиків.


1. BITSIGHT TECHNOLOGIES
Засновники: Стівен Бойєр, Нагарджуна Венна.

Отримано інвестицій: $ 95 мільйонів.

Приблизний дохід за 2016 рік: $ 30 мільйонів.

Ключові інвестори: Globespan Capital Partners, Menlo Ventures, GGV Capital

Чим займається: Використовує складні алгоритми, які складають щоденний рейтинг безпеки, який є, по суті, "кредитною історією" в кібербезпеки. Стартап заснований в 2011 році і уклав контракти вже більш ніж з 450 компаніями, включаючи Ferrari, Hess і Lowe's. Офіс знаходиться в Кембриджі, штат Массачусетс.

2. BOXED
Засновники: Чиє Хуан, Джареж Яман, Крістофер Чунг, Вільям Фонг.

Отримано інвестицій: $ 133 мільйонів.

Приблизний дохід за 2016 рік: понад $ 100 мільйонів.

Ключові інвестори: DST Global, GGV Capital

Чим займається: Пропонує послуги прямої доставки фасованих товарів в гігантській упаковці за допомогою програми або сайту. У 2013 році стартап був гараж в передмісті Нью-Джерсі. Два роки тому щорічний дохід компанії становив $ 8 мільйонів. У цьому році він перевищив $ 100 мільйонів.

"Фасовані товари є одним з найбільших двигунів економіки, але тільки 1,5% з них можна замовити онлайн, - говорить генеральний директор Хуан. - Хіба це не безумство?"

3. CHECKR
Засновники: Деніел Янісс і Джонатан Перічон.

Отримано інвестицій: $ 50 мільйонів.

Приблизний дохід за 2016 рік: $ 150 мільйонів.

Варті уваги інвестори: Accel, Y Combinator

Чим займається: Продає перевірені анкетні дані претендентів компаніям на зразок Uber, Instacart і Warby Parker. Checkr становить звіти у формі API, який може розпізнати їх система обробки даних про співробітників. Стартап був заснований в 2014 році. Зараз у нього більше 4000 клієнтів і 90 співробітників. Його засновники Янісс (28 років) і Перічон (26 років) родом з Франції. Вони придумали його ідею, коли працювали в службі доставки Deliv в Пало-Альто, де їм потрібно було перевіряти анкетні дані.

"Мене вразило, наскільки слабка технологія і жахливий інтерфейс там використовувалася, - розповів Янісс. - І я подумав, що ми можемо зробити краще".

4. CLASSPASS
Засновники: паял Кадак, Мері Біггінс, Санджив Сангхаві.Получено інвестицій: $ 84 мільйони.

Приблизний дохід за 2016 рік: $ 180 мільйонів.

Ключові інвестори: Google Ventures, General Catalyst Partners, Thrive Capital

Чим займається: Додаток, який дозволяє своїм передплатникам записатися на необмежену кількість різних фітнес-курсів - від пілатес, велосипедної їзди і боксу до занять на акватренажерах, повітряної йоги і уроків стриптизу. Додаток вже стало дуже популярно в 31 місті США і 8 містах Великобританії, Канади та Австралії.

На сьогоднішній день з його допомогою на різні заняття записалося більше 20 мільйонів чоловік. Генеральний директор і один із засновників паял Кадар є випускницею Массачусетського технологічного інституту. Вона професійно займається індійськими танцями. Ідея створення стартапу прийшла їй в голову в 2010 році, коли вона шукала хорошу студію танцю в Нью-Йорку. У 2013 році вона запустила стартап ClassPass.

5. COLLECTIVE HEALTH
Засновники: Алі Діабі та Раджан Батніджі.

Отримано інвестицій: $ 150 мільйонів.

Приблизний дохід за 2016 рік: $ 15 мільйонів.

Видатні інвестори: Founders Fund, Google Ventures

Чим займається: Цьому стартапу з Сан-Франциско вже три роки. Він займається тим, що повідомляє своїм клієнтам дані, які допомагають їм оптимізувати свій план медичного страхування. Проект продає послуги допомоги та програму, яка чітко пояснює всі плюси страховки і полегшує заповнення заяв про страховий випадок. Тим самим процес отримання страховки скорочується до декількох днів.

Крім того, програма відстежує прогрес в лікуванні, наприклад, етапи хіміотерапії. Тому пацієнт отримує менше відмов в оплаті лікування, ніж при зверненні до звичайних страховикам. Алі Діабі, генеральний директор і один із засновників стартапу, раніше працював менеджером по продукції в Yahoo і в AdMob, компанії, що займається мобільною рекламою. Ідея Collective Health прийшла до нього, після того як він переніс термінову операцію через завороту кишок і отримав відмову в медичній страховці в розмірі $ 200 тисяч. "Обслуговування було образливо поганим", - сказав він.

6. DOPPLER LABS
Засновники: Ноа Крафт, Фріц Ленмен.

Отримано інвестицій: $ 50 мільйонів.

Приблизний дохід у 2017 році: $ 100 мільйонів.

Ключові інвестори: Acequia Capital, The Chernin Group, Wildcat Capital Management

Чим займається: Розробляє мініатюрний комп'ютер для вух. Засновники стартапу сподіваються, що в майбутньому він стане так само популярний, як і iPhone. На цей пристрій під назвою Here One вже відкритий передзамовлення (вартість $ 299). Власники цього пристрою можуть дізнаватися нову інформацію (наприклад, слухати живі коментарі під час бейсбольного матчу), регулювати рівень навколишнього шуму (щоб заснути або краще розчути слова співрозмовника). Here One, по суті, створює доповнену звукову реальність.

"Ми хочемо, щоб в вусі кожної людини був комп'ютер", - говорить генеральний директор проекту Ноа Крафт.

7. FRESHDESK
Засновник: Гиріш Матрубутхам.

Отримано інвестицій: $ 95 мільйонів.

Приблизний дохід за 2016 рік: $ 65 мільйонів.

Варті уваги інвестори: Accel, Tiger Global Management, Google Capital

Чим займається: Продає хмарні програми для підтримки клієнтів, за допомогою яких компанії можуть зв'язатися з постійними клієнтами за допомогою різних каналів зв'язку - наприклад, через електронну пошту, по телефону, через веб-сайт, форуми або соціальні мережі. Працівникам техпідтримки потрібно всього лише зайти в Freshdesk, і вони побачать всі заявки і запити.

Також компанія продає сервіс Freshservice для внутрішньої служби підтримки компанії. Стартап Freshdesk був заснований шість років тому в індійському місті Чинна. Гиріш Матрубутхам вирішив створити його після того, як переїхав з Індії в США. При перевезенні йому розбили телевізор, і перевізник проігнорував його скаргу. Гиріш вдалося домогтися компенсації тільки після того, як він поскаржився на онлайн-форумі.

Freshdesk відрізняється від своїх більших конкурентів, начебто Zendesk, тим, що в основному призначений для малого і середнього бізнесу. Зараз головний офіс Freshdesk знаходиться в Сан-Бруно, штат Каліфорнія. Стартап налічує 850 співробітників по всьому світу, і у нього є представництва в Чинна, Берліні, Лондоні та Сіднеї.

8. FUZE
Засновники: Стів Кокінос, Дерек Йу.

Отримано інвестицій: $ 200 мільйонів.

Приблизний дохід за 2016 рік: понад $ 150 мільйонів.

Ключові інвестори: Bessemer Venture Partners, TCV, Summit Partners

Чим займається: Допомагає збирати всю переписку корпорацій (в текстовому, звуковому або відеоформаті) в хмарі. Для багатьох компаній це дуже важливо, але, на жаль, нелегко здійснити.

"Люди користуються безліччю додатків, незважаючи на те, що в результаті отримують жахливий досвід, - вважає Стів Кокінос, один із засновників і виконавчий директор стартапу, - Нам прийшла в голову ідея стартапу, коли зрозуміли, яка ж плутанина твориться в цій області".

Стартап був заснований в Кембриджі (штат Массачусетс) десять років тому і спочатку називався ThinkingPhones.

9. GIGSTER
Засновники: Роджер Дікі і Дебо Олаосебікан.

Отримано інвестицій: $ 12,5 мільйона.

Приблизний дохід за 2016 рік: $ 30 мільйонів.

Варті уваги інвестори: Andreessen Horowitz, Y Combinator

Чим займається: Пропонує платформу, де компанії можуть найняти перевірених фрілансерів в області програмування, дизайну та управління проектами. Стартапу вже два роки, його головний офіс розташований в Сан-Франциско. Gigster стягує 25% комісії від угоди.

Серед його клієнтів є IBM і MasterCard. Дікі за освітою програмний інженер - в 23 роки він заснував компанію, яка розробила популярну багато користувачів гру для соціальних мереж під назвою Dope Wars (в 2008 році її продали компанії Zynga). Другий засновник Олаосебікан був репером з Лагоса (Нігерія). Там він колись теж заснував два стартапа. Дікі і Олаосебікан зустрілися на конференції в Сан-Франциско.

10. GOFUNDME
Засновники: Бред Дамхаус і Енді Боллістер.

Отримано інвестицій: не менше $ 300 мільйонів.

Приблизний дохід за 2016 рік: $ 100 мільйонів

Чим займається: Керує найбільшою і успішної краудфандінговой майданчиком. Стартап бере 5-відсоткову комісію від зборів на "індивідуальні випадки". Крім того, за обробку кредитної картки береться комісія в розмірі 2,8%, а з кожної суми пожертви списується комісія в 0,30%. Проект запустився в 2010 році. За п'ять років загальна сума пожертвувань перевищила мільярд доларів. У липні 2015 року компанія уклала венчурну угоду і отримала оцінку в $ 600 мільйонів. Після цього сума пожертв сягнула майже $ 2 мільярдів.


5 коментарів: