четвер, 24 листопада 2016 р.

Майже половина населення Землі буде мати доступ до Інтернету до кінця 2016 року


Завдяки зростанню мобільних мереж і зниження вартості інтернет-трафіку до кінця 2016 року майже половина населення Землі буде мати доступ до Інтернету. Проте, згідно зі звітом Міжнародного союзу електрозв'язку ООН (МСЕ), основна частина цих людей як і раніше буде сконцентрована в розвинених країнах, де вже близько 80% населення користується Інтернетом. Але в країнах, що розвиваються ця цифра дорівнює приблизно 40%, а в менш розвинених країнах навіть не досягає 15%.


У деяких найбільш бідних і нестабільних країнах Африки лише в однієї людини з десяти є можливість користуватися Інтернетом. Серед людей, до цих пір знаходяться в офлайн-режимі - жінки, люди похилого віку, найменш освічені й бідні люди, а також ті, хто живе в сільських районах, заявило агентство ООН, яке спеціалізується на інформаційних і комунікаційних технологіях.

Зараз 47% всього населення планети має доступ до Мережі, однак ООН сподівається довести цей показник до 60% до 2020 року. У 3,9 млрд людей, тобто більш ніж у половини жителів Землі, доступу в Інтернет немає взагалі. МСЕ сподівається, що до кінця цього року в Мережі виявиться 3,5 млрд чоловік.

«У 2016 році люди більше не виходять в Мережу, вони завжди в Мережі. Поширення 3G- і 4G-мереж по світу надає доступ до Інтернету все більшій і більшій кількості людей », - йдеться в звіті.
Офлайн-населення Землі в 2016 році

Телекомунікаційні та інтернет-компанії розвиваються у міру того, як людям стають доступні все більш дешеві смартфони, які дозволяють виходити в Мережу більшій кількості людей. Це, в свою чергу, викликає потребу в зростанні більш складних сервісів.

«Рівень проникнення Інтернету в країнах, що розвиваються сьогодні досяг того рівня, якого розвинені країни досягли ще в 1998 році, з чого випливає, що країни, що розвиваються відстають приблизно на 20 років від розвинених країн», - пише МСЕ.

Немає коментарів:

Дописати коментар