вівторок, 17 січня 2017 р.

У США виявили "примітивну" карту всього інтернету 1973 року


Схему першого інтернету знайшли випадково в старих паперах комп'ютерної американської школи.
В одній з комп'ютерних шкіл США Університету Карнегі-Меллон була знайдена стара карта, на якій показаний весь інтернет станом на 1973 рік. Знімок опублікував в Twitter співробітник Музею мистецтв Карнегі Девід Ньюбері.

Як повідомляє співробітник музею, карта цілого інтернету 70-х була знайдена випадково в старих паперах комп'ютерної школи в США.

Як повідомляє співробітник музею, карта цілого інтернету 70-х була знайдена випадково в старих паперах комп'ютерної школи в США.
275476Карта інтернету 1973 року. Фото: Twitter
Як повідомляє ресурс svopi.ru Відзначається, що в ті часи мережа ARPANET, складалася з 42 комп'ютерів, під'єднаних до 36 вузлів, що знаходяться в США. Всього через кілька місяців після створення карти ARPANET стала міжнародною, запустивши сервера в Норвегії і Лондоні.
На карті видно, що до мережі були підключені найбільші університети США, включаючи Стенфордський, Гарвардський і Каліфорнійський. Ноди - базові маршрутизатори - відзначені квадратами, клієнтські комп'ютери і сервери - овалами.
Мережа ARPANET (Advanced Research Projects Agency Network) була створена в 1969 році агентством міністерства оборони США з перспективних досліджень (DARPA) і була прототипом сучасного інтернету.
Для порівняння пропонуємо подивитися на сучасну карту інтернету, яка, м'яко кажучи, істотно розширилася.


Немає коментарів:

Дописати коментар