вівторок, 27 грудня 2016 р.

Microsoft знайшла просте рішення проблеми «синього екрану смерті» в Windows 10


Сумно відомий «синій екран смерті» тепер буде радувати користувачів Windows 10 відтінками зеленого кольору. Зміни з’явилися в новій збірці 14997, опублікованої в мережі на цьому тижні.
У Windows 10, в свою чергу, у разі помилки на дисплеї відображається QR-код, що допомагає фахівцям розібратися в причинах аварії, а простим користувачам знайти рішення проблеми в інтернеті.
За деякими даними, «синій екран смерті» змінить колір на зелений лише у користувачів Windows Insider, які мають доступ до тестових версій системи. Користувачі нерідко публікують скріншоти з помилками операційної системи в Мережі, і ймовірно, що таким способом Microsoft намагається відокремити помилки фінальної версії від збоїв, що виникають при використанні тестової збірки Windows. Чому вибір Microsoft упав саме на зелений колір, залишається загадкою.
«Синій екран смерті» є повідомленням про критичну системну помилку в операційних системах Windows. З випуском Windows 8 в компанії оновився екран з помилкою, і замість відображення детальної технічної інформації використаний спрощений підхід, зрозумілий для користувачів, при якому відображається сумний смайлик і повідомлення про необхідність перезавантаження  комп’ютера.На Mac аналогом «синього екрану смерті» Windows є фатальна помилка ядра, яка виражається в появі вікна з написом «Необхідно перезавантажити комп’ютер». Фатальна помилка ядра виникає набагато рідше, ніж «синій екран смерті» Windows і в більшості випадків не пов’язана безпосередньо з обладнанням комп’ютера. Найбільш ймовірна причина в установленому або налаштуваннях операційної системи.

Немає коментарів:

Дописати коментар