середа, 8 лютого 2017 р.

Ринкова вартість Microsoft вперше за 17 років перевищила $ 500 млрдВперше за 17 років ринкова вартість американської IT-компанії Microsoft перевалила за позначку в 500 мільярдів доларів, - випливає з фінансової звітності корпорації.
Напередодні в ході біржових торгів вартість однієї акції компанії збільшилася ще на 2,1% - до $ 65,64. За думки ряду аналітиків, причиною подорожчання цінних паперів корпорації стали її успішні квартальні показники.

Як відомо, в останній раз капіталізація Microsoft перевищувала $ 500 млрд в березні 2000 року.

Проте, на сьогоднішній день лідером по капіталізації залишається американська компанія Apple ($ 650 млрд), а на другому місці знаходиться материнська структура інтернет-гіганта Google - компанія Alphabet, - ринкова капіталізація якої досягла позначки в $ 590 млрд.


Нагадаємо, раніше компанія Microsoft Corp. відзвітувала про збільшення прибутку на 3,6% у другому кварталі.Hubs також повідомляв, що корпорація Microsoft зайняла четверте місце в списку найбільш інноваційних підприємств світу в 2016 році. У трійку лідерів у своїй увійшли американські компанії Apple, Google і Tesla.


Немає коментарів:

Дописати коментар